Aparaty IPL

Aparaty IPL

Aparaty IPL

 

Przedstawiamy ofertę nowoczesnych aparatów IPL w tym między innymi aparatu IPL-SM o niewielkich rozmiar, IPL-B3+, IPL EROSE –YB2.

Jak działają aparaty IPL

Intensywne światło IPL bezinwazyjnie przenika przez skórę gdzie jest zatrzymywane przez hemoglobine (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia). Po dotarciu światła IPL do komórek rozpoczyna się naturalny proces leczenia. W wyniku zabiegów z wykorzystaniem laserów IPL włókna kolagenowe ulegają skróceniu i przebudowie, dzięki czemu skóra odzyskuję jędrność, elastyczność, pory ulegają zmniejszeniu, a drobne zmarszczki wygładzeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą aparatów IPL. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

google

 • IPL – SM

  IPL – SM

  Nowy model przenośnego IPL z jedną głowicą, umożliwia przeprowadzanie szeregu efektywnych zabiegów, bez konieczności stosowania dodatkowej lampy.

  Więcej

 • IPL – B3+

  IPL – B3+

  Obecnie jedyna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe jest depilacja laserowa (fotoepilacja). Przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby, z zastosowaniem…

  Więcej

 • IPL EROSE-YB2

  IPL EROSE-YB2

  Intensywne światło IPL bezinwazyjnie przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobinę (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia).

  Więcej