MENU

sobota, 20 lipca 2019

Tylko teraz wielka promocja
w zasięgu Twojej reki.

IPL-B3+ to wielozadaniowe urządzenie, którego celem jest totalna odnowa oraz odmłodzenie skóry twarzy oraz trwałe usuwanie owłosienia... czytaj więcej »
Cena promocyjna: 18 000 zł brutto

Formularz kontaktowy

(wszyskie pola są wymagane)

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oferowanych przez nas urządzeń, zadzwoń na nr 605 151 341 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy (prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z zakładką pytania i odpowiedzi).

Imię:

Nazwisko:

Nr telefonu:

 

Nazwa firmy:

Adres firmy:

Adres email:

Treść wiadomości:
Strona startowa » Kriolipoliza z 2 głowicami
 

» Kriolipoliza z 2 głowicami

Zapraszamy do zakupów u nas - posiadamy 7-letnie doœwiadczenie, ponad 200 sprzedanych urządzeń w Polsce i za granicę, oferujemy 2-letnią gwarancję i urządzenie zastępcze.

CHCESZ PODWOIĆ ZYSKI SWOJEGO GABINETU LUB OTWORZYĆ NOWY, PROSPERUJACY BIZNES?

Firma Profi-Med- specjalista w zakresie sprzedaży urządzeń do kriolipolizy i doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów krio od stycznia 2011 r. oferuje Państwu innowacyjne urządzenie do kriolipolizy z 2 głowicami! Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, uważana obecnie przez amerykański FDA za najskuteczniejsze urządzenie do wyszczuplania!!

Istnieje możliwość wykonania 2 zabiegów równocześnie co oznacza, że w tym samym czasie można przyjąć dwa razy więcej klientów na zabiegi!!

Kriolipoliza to skuteczny zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza -w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki.

Urządzenie do kriolipolizy umożliwia zamrażanie tkanki tłuszczowej od +5 do -10 , co pozwala  wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardzo otyłych.

Urządzenie CRYO SCULPTOR - cena promocyjna: 36 900 zl. brutto, w cenie: 23% VAT- przy 3 letnim leasingu opłata: ok. 1100 zł/mc. Uproszczona procedura - tylko dokumenty rejestrowe firmy, szczegóły pod nr tel: 535 557 988).

Promocja cenowa ważna do: 30.06.2016r.

Cena zawiera:

 • 2 Głowice do krioterapii oraz 50 membran antyodmrożeniowych,
 • 2 lata gwarancji oraz serwis pogwarancyjny,
 • urządzenie zastępcze - w przypadku usterki gabinet nie zostanie bez urządzenia,
 • możliwy transport urządzenia do Państwa gabinetu,
 • 5 godz., szczegółowe szkolenie prowadzone przez kosmetologa, pracującego na co dzień w naszym gabinecie: Centrum Med-Estetica,na urządzeniu do krio pracujemy od stycznia 2012r.
 • stałe bezpłatne konsultacje kosmetologiczne dot. obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów (ponieważ żadne szkolenie nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania zw. z obsługą urządzenia i np. przeciwwskazaniami do zabiegu uruchomiliśmy specjalny numer telefonu oraz adres mailowy tylko i wyłącznie dla naszych klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości po zakupie prosimy klientów o kontakt z nami),
 • certyfikat ukończenia szkolenia,
 • pisemny program szkoleniowy,
 • szczegółową kartę konsultacyjną i oświadczenie dla klienta gabinetu,
 • instrukcje w j. polskim.

Radzimy nie podejmować decyzji o zakupie urządzenia zbyt pochopnie, bo na rynku są różne urządzenia - niektóre awaryjne. Przed podjęciem decyzji zawsze trzeba się zgłosić do sprzedawcy - przyjechać, zapoznać się z urządzeniem a przede wszystkim poddać się próbnemu zabiegowi i samemu sprawdzić skuteczność. Co do awaryjności i jakości współpracy to warto pytań innych klientów danej firmy - lista naszych klientów znajduje się w zakładce: Nasi Klienci. W razie zainteresowania urządzeniem zapraszamy na szczegółową, bezpłatną prezentację połączoną z próbnym zabiegiem. Prosimy o umawianie się z ok. tygodniowym wyprzedzeniem- kontakt do współwłaściciela: 605 151 341.

Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym ponieważ temperatura i vacuum kontrolowane są przez cały czas trwania zabiegu.

Urządzenie do kriolipolizy jest urządzeniem, które umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej we wszystkich tych przypadkach i to wykonując dwa zabiegi równocześnie. Dla porównania urządzenie „Zeltiq” może zamrozić do -5 stopni C. Szeroki przedział  ustawianych temperatur od +5 do -10 pozwala  wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardzo otyłych.

W jaki sposób działa kriolipoliza?

Na wybranym obszarze ciała zostaje umiejscowiony specjalny przetwornik mający za zadanie przechwytywać komórki tkanki podskórnej na zasadzie działania próżni, a jednocześnie oziębiać dzięki selektywnie zastosowanej technice krio.

Komórki tłuszczowe (adipocyty) znajdujące się w tkance podskórnej (pod skórą właściwą) to głównie komórki bogate w nasycone kwasy tłuszczowe szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur. Z drugiej strony sąsiadujące z nimi naczynia krwionośne, nerwy obwodowe, melanocyty, fibroblasty czy komórki o niskiej zawartości tłuszczu są w znacznie mniejszym stopniu wrażliwe na działanie czynnika chłodzącego.

Dzięki tej różnicy temperatur możliwe jest pewne usuwanie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich tkanek.

W jaki sposób usuwane są komórki tłuszczowe?

Proces usuwania komórek tłuszczowych poddanych działaniu kriolipolizy przebiega następująco:

 • bezpośrednio przez krystalizację, po której w ciągu 2 do 6 tygodni następuje apoptoza i postępujący proces rozpuszczania komórek wraz ze stopnio wym uwalnianiem lipidów,
 • pośrednio, w wyniku stymulacji współczulnego układu nerwowego, która wywołuje lipolizę.

Ile czasu/zabiegów jest zalecane?

Zależnie od powierzchni ciała, która zostanie poddana działaniu terapii, konieczny może być więcej niż jeden zabieg. Na przykład: aby móc usunąć komórki tłuszczowe z brzucha potrzebne są 2-4 zabiegi, na każdy wałeczek tłuszczu w talii - po 1-3 zabiegu, dolna część pleców - 2-3 zabiegi. Każdy zabieg trwa od 25 do 40 min.

Ile sesji będzie nam potrzebne?

Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej i pożądanej redukcji potrzeba będzie przeprowadzić do 4 sesji. Korzystny odstęp czasowy pomiędzy dwoma sesjami to ok. 40 dni.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegach?

W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi od 1 do 4 cm po jednym zabiegu. Odpowiada to 25-45% ubytku tkanki tłuszczowej.

Specyfikacja techniczna:

 • Wyposażenie: 2 głowice do kriolipolizy
 • Ekran: ekran dotykowy 8.4’
 • Maksymalna temperatura chłodzenia: -10st. Celsiusza
 • Ciśnienie w głowicach: 100Kpa
 • System chłodzenia: wodne, powietrzne, półprzewodniki zimna
 • Maksymalny czas zabiegu: 60min.
 • Moc urządzenia: 700W
 • Wielkość opakowania: 57*68*118
 • Waga: 55Kg