Aparaty dla gabinetów tatuażu

Aparaty dla gabinetów tatuażu

Lasery dla salonów tatuażu

 

Przedstawiamy Państwu ofertę laserów do salonów tatuaży. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Lasery Q-Switch charakteryzują się niezwykle krótkim impulsem absorbowanym prze konkretne kolory w zależności od długości światła. Barwnik zgromadzony w tkankach usuwany jest w wyniku rozbicia go na cząsteczki, które z kolei są usuwane przez komórki układu immunologicznego.

Oprócz laserów typu Q-Switch w sprzedaży mamy także pikosekundowy laser Pico Light umożliwiający pozbycie się tatuażu w możliwie najkrótszym czasie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem najodpowiedniejszego sprzętu prosimy o kontakt. Przedstawimy dla Państwa optymalną ofertę dopasowaną zarówno do możliwości finansowych, jak też profilu i zakresu działalności.

google

 • Laser Pico Light

  Laser Pico Light

  Laser Pico Light to zaawansowany technologicznie laser pikosekundowy, Dzięki niemu niechciane tatuaże mogą być zlikwidowane szybciej, lepiej i przy mniejszej…

  Więcej

 • Laser Q-Switch LB

  Laser Q-Switch LB

  Laser Q-Switch LB - mocny, przenośny laser do usuwania tatuaży, makijażu permanentnego, przebarwień i rewitalizacji skóry- laserowy peeling węglowy.

  Więcej

 • LASER Q-Switch PRO-MEDIS

  LASER Q-Switch PRO-MEDIS

  Laser Q-switch PRO-MEDIS kumuluje energię w ultrakrótkim impulsie w efekcie czego cząsteczki barwnika ulegają rozbiciu bez nadmiernego przegrzania tkanek.

  Więcej

 • Laser Q-Switch SM

  Laser Q-Switch SM

  Laser Q-Switch SM charakteryzuje się bardzo krótkim, nanosekundowym impulsem, który absorbowany jest w zależności od długości światła, przez określone kolory.

  Więcej

 • LASER Q-Switch LT

  LASER Q-Switch LT

  Laser Laser Q-Switch LT - światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Powierzchnia skóry jest "przeźroczysta" dla…

  Więcej