O firmie

 

O firmie:

Sprzęt do gabinetów kosmetycznych i medycznych oraz salonów tatuażu

Jesteśmy firmą działającą na rynku od marca 2008, zajmującą się zaopatrywaniem gabinetów kosmetycznych, lekarskich i salonów tatuażu w nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne i medyczne. W związku z uzyskanym doświadczeniem podczas wykonywania zabiegów we własnym gabinecie kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej Centrum Med-Estetica, możemy oferować wyłącznie sprawdzone przez nas urządzeń. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, iż zaproponowane przez nas wyposażenie gabinetów kosmetycznych i lekarskich to sprzęty niezawodne, zaawansowane technologicznie urządzenia, w pełni dopasowane do potrzeb i profilu Państwa działalności.

Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno sprzęty kosmetyczne do zabiegów na twarz, jak też urządzenia do wyszczuplania i przeprowadzania innych zabiegów mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, wiotkości skóry. Oferujemy również urządzenia do depilacji i prowadzimy sprzedaż laserów wykorzystywanych do pozbywania się makijażu permanentnego lub tatuaży. Tak rozbudowana oferta z pewnością pozwoli dokonać kompleksowych zakupów w jednym miejscu.

Profesjonalne doradztwo i szkolenia oraz konferencje

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek pytania związane z oferowanym przez nas sprzętem kosmetycznym, medyczny, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz pomogą w doborze optymalnych rozwiązań.

Zachęcamy również do udziału w konferencjach, organizowanych przez zespół Profi-Med, dotyczących nowych technologii w kosmetyce, medycynie estetycznej oraz zapraszamy na szkolenia z obsługi urządzeń oferowanych przez naszą firmę.

HISTORIA FIRMY:

 

  • Maj 2008 – założenie firmy Centrum Med-Estetica S.C.
  • Wrzesień 2008 – rozpoczęcie sprzedaży profesjonalnych urządzeń pod logo Profi-Med
  • 2010- Wprowadzenie do sprzedaży laserów medycznych – lasera frakcyjnego i diodowego
  • 2011- Rozpoczęcie sprzedaży 3 nowych modeli laserów neodymowo-yagowych typu Q-Switch do usuwania tatuażu
  • 2011 – wejście na rynek UE, sprzedaż pierwszego lasera do Szwecji
  • 2013- wprowadzenie do sprzedaży urządzeń na ciało:  Laser Shape, Kriolipoliza
  • 2014 -2015 wzbogacanie oferty o dodatkowe urządzenia kosmetyczno-medyczne
  • Kwiecień 2016- rebranding marki: Uruchomienie nowej strony internetowej z odświeżonym logo Profi-Med oraz nowymi zdjęciami urządzeń i filmami video,
  • Wrzesień 2016 – stworzenie nowego działu handlowego w firmie