Krio Lipo Beauty 3 w 1

PM - bannery urzadzen-19

Opinie klientów:
 

Zastosowanie urządzenia: Krio Lipo Beauty” 3 w 1:
 

1

Kriolipoliza

KRIOLIPOLIZA to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem „Krio Lipo Beauty” umożliwia zamrażanie tkanki tłuszczowej od +15 do -10, co pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardziej otyłych. Kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym ponieważ temperatura i vacuum kontrolowane są przez cały czas trwania zabiegu.
„Krio Lipo Beauty” jest jedynym na świecie urządzeniem, które umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej we wszystkich tych przypadkach. Dla porównania urządzenie „Zeltiq” może zamrozić do -5 stopni C. Szeroki przedział ustawianych temperatur od +5 do -10 pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardziej otyłych. Urządzenia wyróżnia się precyzją i estetyką wykonania. Elektronika sterująca zapewnia precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury chłodzenia tkanki, tak aby nie nastąpiło jej przemrożenie. Przeprowadzone testy pomiaru temperatury podczas zabiegu wykazały dokładność w przedziale 0,4 – 0,7 stopnia.

Krio Lipo Beauty” jest jedynym na świecie urządzeniem, które umożliwia usuwanie tkanki tłuszczowej we wszystkich tych przypadkach. Dla porównania urządzenie „Zeltiq” może zamrozić do -5 stopni C. Szeroki przedział ustawianych temperatur od +5 do -10 pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardziej otyłych. Urządzenia wyróżnia się precyzją i estetyką wykonania. Elektronika sterująca zapewnia precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury chłodzenia tkanki, tak aby nie nastąpiło jej przemrożenie. Przeprowadzone testy pomiaru temperatury podczas zabiegu wykazały dokładność w przedziale 0,4 – 0,7 stopnia.

2
1

Lipolaser

LIPOLASER emituje światło o długości 635-650nm. Jest to tzw. zimny laser do zabiegów w gabinetach kosmetycznych, spa i medycyny estetycznej. Światło lasera przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.
Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.
Lipolaser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. To idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom Medycyny Estetycznej.

MASAŻ PODCIŚNIENIOWY- ENDERMOMASAŻ

To zabieg, który jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Usuwa tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów (naczyń krwionośnych i nerwów). Efekty są porównywalne do liposukcji. Liposukcja to inwazyjny zabieg chirurgiczny, związany z niedogodnościami, wydłużonym okresem rekonwalescencji, ryzykiem powikłań.
Zabieg endermomasażu- to opracowana przez naukowców rewelacyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki

2

Specyfikacja techniczna:

 • Wielkość urządzenia: 132cmx52cmx51cm,
 • Moc urządzenia: 1500 Watt,
 • Długość światła lipolasera: - 635nm,
 • Siła ssąca masażu podciśnieniowego – 0-95kPA,
 • Zakres chłodzenia głowicy do kriolipolizy: +50 do -100 Celsiusza,
 • Wielkość głowicy do kriolipolizy: 10x16cm,
 • Liczba głowic do lipolasera: 6 dużych i 4 małe,
 • Moc lipolasera: do 100 mW,
 • Ekran: kolorowy, dotykowy, 8-calowy,
 • Waga netto: 45 kg, brutto: 60kg.

 

CENA PROMOCYJNA: 45 000 zł brutto

(36 585,37 zł netto + 23% VAT)

Promocja cenowa ważna do: 30.09.2018

Kupując to urządzenie u nas otrzymujecie Państwo:

 • Gwarantowany 20% wzrost dochodów gabinetu po zakupie tego sprzętu
 • Skuteczne urządzenie, którego skuteczność została sprawdzona w naszym gabinecie oraz w gabinetach naszych klientów w Polsce i za granicą
 • Niskoawaryjne urządzenie (awarie naszych sprzętów zdarzają się bardzo rzadko. Ponieważ nie mamy problemu z naprawami w 2011 roku zaczęliśmy sprzedawać nasze sprzęty również za granicę)
 • Sprzęt łatwy i prosty w obsłudze, nasze urządzenia nie gryzą;-)
 • 2 lata gwarancji, rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • urządzenie zastępcze na terenie Polski - w przypadku usterki gabinet nie zostanie bez urządzenia,
 • możliwy transport urządzenia do gabinetu
 • szczegółowe szkolenie prowadzone przez kosmetologa, pracującego na co dzień w naszym gabinecie: Centrum Med-Estetica,
 • stałe bezpłatne konsultacje kosmetologiczne dot. obsługi urządzenia i sposobu wykonywania zabiegów (ponieważ żadne szkolenie nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania zw. z obsługą urządzenia i np. przeciwwskazaniami do zabiegu uruchomiliśmy specjalny numer telefonu oraz adres mailowy tylko i wyłącznie dla naszych klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości po zakupie prosimy klientów o kontakt z nami),
 • certyfikat ukończenia szkolenia,
 • pisemny program szkoleniowy,
 • szczegółową kartę konsultacyjną i oświadczenie dla klienta gabinetu,
 • instrukcje w j. polskim.
[activecampaign form=13]