RF Frakcyjny Mikroigłowy

PM - bannery urzadzen-18

Opinie klientów:

Zastosowanie urządzenia: RF frakcyjny mikroigłowy:


RF Frakcyjny Mikroigłowy

Rewolucyjna metoda do liftingu skóry twarzy i ciała, do usuwania blizn, rozstępów oraz przebarwień! Hit 2014 roku!

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów - radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania.

Jak działa radiofrekwencja (RF) i mikronakłuwanie?

Radiofrekwencja RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Tak więc poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Kluczowe jest to, aby z temperaturą 45-60 stopni dotrzeć na odpowiednią głębokość. Niższa temperatura nie uruchomi właściwych procesów regeneracji, a zbyt wysoka powoduje zwęglanie tkanek.
Mikronakłuwanie to z kolei zabieg, w którym wykorzystuje się wałek z mikroigłami do mechanicznego pobudzenia skóry. Takie działanie, poprzez uszkodzenia mechaniczne, także stymuluje procesy naprawcze.

Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecamy wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

2
RF Frakcyjny Mikroigłowy

Działanie i efekty frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej

  • zmniejszenie blizn pooperacyjnych i potrądzikowych, rozstępów, cellulitu
  • silne wygładzenie zmarszczek
  • spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd
  • redukcja przebarwień
  • napięcie - lifting
  • przywrócenie naturalnego, zdrowego kolorytu
  • wzmocnienie odporności tkanki łącznej
  • poprawa owalu twarzy
  • intensywna regeneracja
  • odżywienie skóry

Specyfikacja techniczna:

Cena promocyjna: 16 900 zł brutto

Promocja cenowa ważna do: 30.06.2019 r.

google