Serwis

Serwis:

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- klienci w Polsce

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest prowadzony w siedzibie firmy w Warszawie. Ze względu na duży stopień skomplikowania urządzeń raczej nie dojeżdżamy do gabinetów klientów, aby naprawić urządzenia.
Jeśli wystąpi usterka:

- w pierwszej kolejności wykonaj telefon na numer serwisowy, bo może się okazać, że to nic poważnego (numer serwisowy nie jest jawny, jest udostępniany tylko naszym klientom po zakupie sprzętu).

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania głowicy czy urządzenia zalecamy, aby w przypadku głowic oraz małych urządzeń korzystać z firm kurierskich, zawsze pamiętając o oklejeniu przesyłki naklejkami: Uwaga Szkło, warto też ubezpieczyć przesyłkę, bo firmy kurierskie często roztrzaskują przesyłki przy przeładunku. Przy przesyłaniu stacjonarnych urządzeń do serwisu zalecamy korzystanie z firm transportowych (współpracujemy z firmami transportowymi, więc możemy je polecić osobom zainteresowanym). Są droższe, jednak ten transport jest bezpieczniejszy ze względu na to, że ten sam kierowca odbiera przesyłkę i ją dostarcza. Koszty transportu przesyłki do serwisu ponosi klient. Po przesłaniu wadliwej głowicy lub urządzenia w okresie gwarancji zastrzegamy sobie okres do 10 dni roboczych na naprawę. W przypadku jeśli naprawa gwarancyjna w tym okresie jest niemożliwa oferujemy urządzenie zastępcze. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie transportu oraz użytkowania urządzeń.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- klienci za granicą

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest prowadzony w siedzibie firmy w Warszawie. Klienci z zagranicy sami odpowiadają za naprawę drobnych usterek głowic.
Jeśli wystąpi poważna usterka:

- w pierwszej kolejności wykonaj telefon na numer serwisowy, bo może się okazać, że to nic poważnego (numer serwisowy nie jest jawny, jest udostępniany tylko naszym klientom po zakupie sprzętu).

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania głowicy czy urządzenia zalecamy, aby w przypadku głowic oraz małych urządzeń korzystać z firm kurierskich, zawsze pamiętając o oklejeniu przesyłki naklejkami: Uwaga Szkło, warto też ubezpieczyć przesyłkę, bo firmy kurierskie często roztrzaskują przesyłki przy przeładunku, Przy przesyłaniu stacjonarnych urządzeń do serwisu zalecamy korzystanie z międzynarodowych firm transportowych (współpracujemy z międzynarodowymi firmami transportowymi, więc możemy je polecić osobom zainteresowanym). Są droższe, jednak ten transport jest bezpieczniejszy ze względu na to, że ten sam kierowca odbiera przesyłkę i ją dostarcza. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za żadne uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie transportu. W przypadku usterek urządzeń zagranicznych w okresie gwarancji możliwe jest wysłanie części i wymiana ich we własnym zakresie przez Kupującego np. poprzez Skype, mail, telefon czy messenger wyłącznie w kontakcie i po uzyskaniu zgody na taką wymiane przez nasz główny serwis. W sytuacjach wyjątkowych możliwy jest dojazd naszego inżyniera serwisu do miejsca pracy urządzenia, jednak koszty dojazdu pokrywa wtedy Kupujący.

Zapraszamy.