Krótka odpowiedź: w klinikach medycyny estetycznej zabieg RF mikroigłowej kosztuje średnio 1 385 zł (kliniki.pl, 60 klinik i 25 lekarzy, odczyt 7.11.2026), a w gabinetach kosmetycznych najczęściej 600–900 zł za twarz, 800–1 300 zł za twarz z szyją, 550–600 zł za dekolt, 450–500 zł za okolice oczu i 700–900 zł za brzuch (cenniki gabinetów z 2026 r.). Klientka kupuje serię 3–4 zabiegów co 4–6 tygodni, więc jedna zdecydowana klientka to 1 800–3 600 zł w kalendarzu. Jedyny koszt materiału to sterylny kartridż z igłami: 90–110 zł netto (ok. 111–135 zł brutto) na zabieg. Przy ostrożnej cenie 500 zł za zabieg RF Pinxel za 28 000 zł brutto zwraca się po ok. 77 zabiegach (ok. 66, bo 30 kartridży masz w cenie), a RF Frax Plus za 39 900 zł po ok. 110 (ok. 99). Przy 800 zł za twarz to odpowiednio ok. 36 i 54 zabiegi. Rata leasingu od 442 zł netto miesięcznie to w praktyce 1–2 zabiegi w miesiącu. Niżej masz tabele cen, rachunek dla trzech poziomów cen i plan, ile zabiegów w tygodniu spłaca urządzenie.
Nazywam się Ania Knapińska. Od 2008 roku prowadzę Profi-Med, a w moim gabinecie Centrum Med-Estetica w Warszawie na co dzień pracujemy na urządzeniach z mojej oferty, w tym na RF mikroigłowej. Właścicielki gabinetów pytają mnie o ten zabieg najczęściej w dwóch sytuacjach: gdy klientki z bliznami potrądzikowymi i rozstępami odchodzą do kliniki obok, albo gdy laser CO2 za 48–54 tys. zł wydaje się za drogi i za ciężki w gojeniu. W tym tekście nie ma obietnic: są ceny z cenników z datą, liczby z badań i rachunek, który możesz podstawić pod własny grafik. Jak wybrać samo urządzenie (RF Pinxel czy RF Frax Plus, parametry, badania), opisałam osobno w poradniku RF mikroigłowa do gabinetu: jak wybrać; tutaj liczymy pieniądze.
Ile kosztuje zabieg RF mikroigłowej w 2026 roku?
Ceny zależą przede wszystkim od obszaru i od tego, kto wykonuje zabieg. Kliniki lekarskie wyceniają go wyżej niż gabinety kosmetyczne, a pakiety serii są tańsze w przeliczeniu na zabieg. Zestawienie z polskich cenników (odczyt 7.11.2026):
| Obszar | Kliniki medycyny estetycznej | Gabinety kosmetyczne | Źródło |
|---|---|---|---|
| Twarz | 900–1 500 zł; średnia wszystkich zabiegów RF mikroigłowej w Polsce 1 385 zł | 600–900 zł | kliniki.pl; cenniki gabinetów (03.2026, 10.2026) |
| Twarz + szyja | 1 000–2 550 zł (Warszawa do 2 550 zł) | 800–1 300 zł | kliniki.pl Warszawa; cenniki gabinetów |
| Twarz + szyja + dekolt | 1 500–2 500 zł | ok. 1 500 zł | klinika w woj. lubuskim; cennik gabinetu |
| Dekolt | ok. 2 000 zł (Warszawa) | 550–600 zł | kliniki.pl Warszawa; cenniki gabinetów |
| Okolice oczu | 449–1 090 zł, średnio ok. 750 zł (14 ofert) | 450–500 zł | kliniki.pl; cennik gabinetu |
| Brzuch, uda, pośladki | 600–3 000 zł, pośladki średnio ok. 1 650 zł | 700–900 zł | kliniki.pl; cenniki gabinetów |
| Blizny i rozstępy | 599–1 199 zł, średnio ok. 870–1 040 zł | od 600 zł, często wycena indywidualna | kliniki.pl; cenniki gabinetów |
| Pakiet 3 zabiegów (twarz + szyja) | do 7 650 zł w Warszawie | zwykle 3 zabiegi w cenie 2,5–2,7 | kliniki.pl Warszawa; praktyka gabinetów |
Dwie uwagi do tej tabeli. Po pierwsze, rozrzut jest ogromny: na kliniki.pl ten sam zabieg kosztuje od 140 zł do 9 000 zł, bo najniższe ceny dotyczą małych obszarów i promocji, a najwyższe pakietów kilku zabiegów na dużych partiach ciała. Po drugie, gabinet kosmetyczny nie musi i nie powinien konkurować z klinikami ceną w dół: 600–900 zł za twarz to w mniejszych miastach górna półka cennika gabinetu, a w Warszawie czy Krakowie nadal 30–50% poniżej klinik. W dalszych obliczeniach biorę 500 zł za zabieg jako najbardziej ostrożne założenie (mniej niż najniższa cena za twarz w klinikach), a obok pokazuję rachunek dla 800 zł i 1 000 zł.
Od czego zależy cena i jak ją ustalić w swoim gabinecie?
- Obszar i czas pracy. Zabieg trwa 30–90 minut zależnie od obszaru, a do tego dochodzi czas działania kremu znieczulającego, jeśli go stosujesz. Twarz to zwykle godzina, twarz z szyją i dekoltem do dwóch godzin, więc cena za dekolt dołożony do twarzy (zwykle +300–500 zł) jest dla gabinetu najkorzystniejsza: ten sam kartridż, ta sama klientka, kolejne pole.
- Problem, a nie tylko okolica. Blizny i rozstępy wyceniaj indywidualnie po konsultacji, bo pole bywa małe, ale pracujesz głębiej i w kilku przejściach. Większość gabinetów podaje w cenniku „od” i ustala cenę na konsultacji.
- Seria zamiast pojedynczego zabiegu. Klientka potrzebuje 3–4 zabiegów, więc sprzedawaj pakiet: 3 zabiegi w cenie 2,5–2,7 albo 3+1 z czwartym tańszym. Pakiet opłacony z góry to pewny grafik na 3–4 miesiące i mniej odwołanych wizyt.
- Urządzenie i jego komunikacja. Kliniki, które biorą za twarz 1 500–2 800 zł, mówią wprost, na jakim urządzeniu pracują. Ty też możesz powiedzieć, na czym pracujesz (frakcyjna radiofrekwencja 2 MHz, sterylne jednorazowe kartridże, regulowana głębokość igieł), bez nazwy producenta i bez obietnic. Jak pisać o zabiegu zgodnie z prawem, opisuję w poradniku jak reklamować zabiegi laserowe i na ciało zgodnie z prawem.
- Okolice oczu jako wejście do serii. Zabieg na okolice oczu za 450–500 zł jest tani dla klientki i szybki dla Ciebie; wiele klientek po nim dokupuje całą twarz.
Ile zabiegów w serii i co ile tygodni?
W przeglądzie systematycznym 16 badań z 481 pacjentami z bliznami potrądzikowymi (Niaz i wsp., Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology, 2025) stosowano najczęściej 3–4 zabiegi, w odstępach około miesiąca. Polskie kliniki zalecają serię 3–4 zabiegów co 4–6 tygodni, przy pierwszych oznakach utraty jędrności czasem 1–2 zabiegi, a po serii zabieg przypominający raz na 12 miesięcy. Pierwszą różnicę w wyglądzie skóry klientki widzą zwykle po 2–4 tygodniach, a pełny efekt serii po 3–6 miesiącach, bo skóra przebudowuje się stopniowo.
Co to znaczy dla cennika i grafiku:
- jedna klientka na twarz to 3–4 wizyty po 600–900 zł, czyli 1 800–3 600 zł w ciągu 3–4 miesięcy;
- klientka z bliznami lub rozstępami często zostaje na 4 zabiegi i wraca na zabieg przypominający;
- po zabiegu skóra jest zaczerwieniona zwykle przez 1–4 dni (w badaniach z przeglądu najdłużej średnio ok. 8 dni), dlatego klientki planują zabieg przed weekendem albo urlopem; uprzedź o tym przy sprzedaży serii, bo to najczęstszy powód odwołań.
Ile kosztuje gabinet jeden zabieg RF mikroigłowej?
To najprostszy rachunek ze wszystkich urządzeń w mojej ofercie, bo nie ma lampy ani tuby do wymiany: fala radiowa nie zużywa źródła tak jak IPL czy laser CO2. Jedynym kosztem materiału jest sterylny kartridż z igłami, jeden na zabieg:
| Pozycja | Koszt na zabieg | Uwagi |
|---|---|---|
| Kartridż 25 igieł | 90 zł netto (ok. 111 zł brutto) | mniejsze obszary: okolice oczu, blizny, rozstępy punktowo |
| Kartridż 49 igieł | 110 zł netto (ok. 135 zł brutto) | twarz, szyja, dekolt, ciało |
| Pierwsze 30 zabiegów | 0 zł | 30 kartridży (15 × 25 igieł i 15 × 49 igieł) jest w cenie RF Pinxel i RF Frax Plus |
| Rękawiczki, dezynfekcja, preparat po zabiegu | ok. 15–30 zł | moje szacunkowe założenie, zależy od tego, czego używasz |
| Nakładka bez igieł | 0 zł | zabieg RF frakcyjnej bez igieł nie zużywa kartridża |
W obliczeniach niżej liczę pełne 135 zł brutto za kartridż (najdroższy wariant) i pomijam drobne, żeby rachunek był ostrożny. Dla porównania: w laserze frakcyjnym CO2 koszt zabiegu jest niski, ale do wymiany jest tuba (jej koszt zależy od modelu), a w IPL lampa; wszystkie koszty eksploatacji 24 urządzeń zebrałam w poradniku koszty eksploatacji urządzeń kosmetycznych.
Ile zarabia gabinet i po ilu zabiegach zwraca się urządzenie?
Dwa urządzenia z mojej oferty, oba z 30 kartridżami, szkoleniem w gabinecie, 24 miesiącami gwarancji i urządzeniem zastępczym w cenie: RF Pinxel (przenośny, 8 kg, igły 0,25–3,0 mm, 28 000 zł brutto) i RF Frax Plus (stacjonarny, igły do 7 mm, głowica chłodząca do -10°C, 39 900 zł brutto). Zarobek na zabiegu = cena zabiegu minus 135 zł za kartridż. Liczba zabiegów do zwrotu uwzględnia, że pierwsze 30 zabiegów robisz na kartridżach z zestawu:
| Cena zabiegu | Zarobek na zabiegu | RF Pinxel (28 000 zł): zabiegów do zwrotu | RF Frax Plus (39 900 zł): zabiegów do zwrotu |
|---|---|---|---|
| 500 zł (ostrożnie, poniżej klinik) | 365 zł | ok. 66 (77 bez kartridży w cenie) | ok. 99 (110 bez kartridży w cenie) |
| 800 zł (typowa cena twarzy w gabinecie) | 665 zł | ok. 36 (42) | ok. 54 (60) |
| 1 000 zł (twarz z szyją w gabinecie) | 865 zł | ok. 28 (32) | ok. 42 (46) |
Liczby „77” i „110” przy 500 zł to te same, które znajdziesz w rankingu 26 urządzeń według liczby zabiegów do zwrotu, więc możesz porównać RF mikroigłową z innymi zakupami. W praktyce przy 800 zł za twarz RF Pinxel zwraca się po ok. 36 zabiegach, czyli po 9–12 klientkach, które kupiły serię.
Ile to miesięcy? Policz od grafiku, nie od marzeń:
| Zabiegów w tygodniu | Zabiegów w miesiącu | Zarobek w miesiącu przy 500 zł | Zarobek w miesiącu przy 800 zł | RF Pinxel zwraca się po | RF Frax Plus zwraca się po |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ok. 9 | ok. 3 300 zł | ok. 6 000 zł | 7–8 mies. (500 zł) / ok. 4 mies. (800 zł) | 11 mies. / ok. 6 mies. |
| 3 | ok. 13 | ok. 4 700 zł | ok. 8 600 zł | ok. 5 mies. / ok. 3 mies. | ok. 8 mies. / ok. 4 mies. |
| 5 | ok. 22 | ok. 8 000 zł | ok. 14 600 zł | ok. 3 mies. / ok. 2 mies. | ok. 5 mies. / ok. 3 mies. |
Zarobek w tabeli to przychód minus kartridże; nie uwzględnia Twojego czasu, czynszu ani podatków, bo te koszty masz niezależnie od urządzenia. Trzy zabiegi w tygodniu to dla większości gabinetów realny poziom po pierwszym kwartale: klientki wracają co 4–6 tygodni, więc 10–12 klientek w serii wypełnia ten grafik samo.
Ile zabiegów w miesiącu spłaca ratę?
Oba urządzenia mają 23% VAT, więc firma finansująca proponuje przy nich leasing operacyjny. Orientacyjne raty netto z kalkulacji KRC Med Finance przy 10% wpłaty własnej (pełna tabela na stronie finansowanie urządzeń): RF Pinxel od 442 zł miesięcznie (59 rat) albo 682 zł (35 rat), RF Frax Plus od 630 zł (59 rat) albo 972 zł (35 rat). Do raty leasingu operacyjnego dochodzi 23% VAT, który gabinet bez VAT płaci jako koszt; dlaczego tak jest i kiedy lepsza jest pożyczka albo gotówka, wyjaśniam w poradniku leasing, raty czy gotówka.
- RF Pinxel, 442 zł netto: przy 500 zł za zabieg ratę spłacają 2 zabiegi w miesiącu, przy 800 zł jeden.
- RF Frax Plus, 630 zł netto: przy 500 zł za zabieg 2 zabiegi w miesiącu, przy 800 zł jeden.
- Krótszy okres (35 rat) to 682 zł i 972 zł netto, czyli 2–3 zabiegi w miesiącu, ale urządzenie jest Twoje prawie dwa lata wcześniej.
Reszta zabiegów w miesiącu to Twój zysk na inne koszty gabinetu. Przy 3 zabiegach tygodniowo po 500 zł zostaje po racie RF Pinxel ok. 4 300 zł miesięcznie, po racie RF Frax Plus ok. 4 100 zł.
Jak ułożyć ofertę RF mikroigłowej w cenniku?
- Trzy pozycje zamiast dziesięciu: twarz; twarz z szyją (lub z dekoltem); ciało i blizny „od”, z wyceną na konsultacji. Okolice oczu jako osobna, tańsza pozycja na start.
- Pakiet serii 3 zabiegów w cenie 2,5–2,7 albo 3+1 z czwartym za połowę; w pakiecie wpisz odstęp 4–6 tygodni i ważność 6 miesięcy.
- Nakładka bez igieł jako łagodniejszy zabieg ujędrniający między zabiegami mikroigłowymi albo dla klientek, które boją się igieł: bez kosztu kartridża, w cenie 300–400 zł.
- Łączenie w planie klientki: RF mikroigłowa na teksturę i jędrność, a przebarwienia osobno (IPL albo laser frakcyjny nieablacyjny): porównanie w poradniku urządzenie do usuwania przebarwień.
- Zdjęcia i opis zabiegu zgodnie z zasadami: bez „leczenia”, bez obiecywania zniknięcia blizn i rozstępów, z informacją o serii i o zaczerwienieniu po zabiegu.
„Mam RF Frax Plus właśnie od Pani Ani i jest to petarda jeśli chodzi o zabiegi. Brzuszki pociążowe, wiotka skóra na nogach, rękach, twarzy, efekty niesamowite. (…) W naszym gabinecie to hit.”
Ewa Guz, właścicielka gabinetu La Luz w Lublinie, opinia na Facebooku o RF Frax Plus
RF Pinxel czy RF Frax Plus: które urządzenie do Twojego cennika?
Jeśli zaczynasz od twarzy, szyi, dekoltu i mniejszych obszarów ciała, wystarczy RF Pinxel: przenośny, dwa tryby (mikroigły 0,25–3,0 mm i nakładka bez igieł), 28 000 zł brutto z 30 kartridżami. Jeśli planujesz dużo zabiegów na ciele (rozstępy, wiotka skóra brzucha i ud) i chcesz głębszej pracy igieł oraz chłodzenia skóry dla komfortu klientki, wybierz RF Frax Plus: igły do 7 mm, głowica chłodząca do -10°C, 39 900 zł brutto. Kartridże i ich ceny są w obu takie same, więc koszt zabiegu nie zależy od wyboru. Szczegółowe porównanie parametrów i badań: RF mikroigłowa do gabinetu: jak wybrać. Oba urządzenia zobaczysz na pokazie w Warszawie albo w gabinecie mojej klientki bliżej Ciebie. Przed zakupem pokazuję też fragment instrukcji producenta o przeznaczeniu urządzenia i jego użytkowniku: producenci urządzeń z mojej oferty wskazują w instrukcjach jako użytkownika przeszkolonego operatora, dlatego żadnego urządzenia nie sprzedaję bez szkolenia w Twoim gabinecie (kto może wykonywać zabiegi na urządzeniach z certyfikatem medycznym po komunikacie Ministerstwa Zdrowia z 30 stycznia 2026 r., opisuję w poradniku uprawnienia do zabiegów laserowych w gabinecie kosmetycznym). Jeśli wahasz się między RF mikroigłową a HIFU na ujędrnianie twarzy, różnice w działaniu i cenach zabiegów opisałam w poradniku HIFU czy RF mikroigłowa do gabinetu.
Czego nie obiecywać klientce?
- Nie obiecuj usunięcia blizn ani rozstępów: mów o poprawie wyglądu i tekstury skóry w serii zabiegów, bo tak opisują efekt badania.
- Nie mów „bezbolesny”: klientka czuje ukłucia i ciepło, zależnie od głębokości i mocy; w RF Frax Plus pomaga głowica chłodząca.
- Nie obiecuj efektu po jednym zabiegu: pierwsze zmiany po 2–4 tygodniach, pełny efekt serii po 3–6 miesiącach.
- Nie pomijaj wywiadu i przeciwwskazań ani rozmowy o zaczerwienieniu po zabiegu i ochronie przeciwsłonecznej; w badaniach przebarwienia pozapalne zdarzały się rzadko i były przejściowe, ale występowały.
- Nie pracuj poza instrukcją producenta i bez szkolenia z konkretnego urządzenia.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje radiofrekwencja mikroigłowa twarzy?
W klinikach medycyny estetycznej 900–1 500 zł za jeden zabieg, a średnia wszystkich zabiegów RF mikroigłowej w Polsce to 1 385 zł (kliniki.pl, 60 klinik, odczyt 7.11.2026). W gabinetach kosmetycznych twarz kosztuje najczęściej 600–900 zł, twarz z szyją 800–1 300 zł, a okolice oczu 450–500 zł. Pakiet 3 zabiegów jest zwykle w cenie 2,5–2,7 pojedynczego.
Ile zabiegów RF mikroigłowej potrzeba i co ile tygodni?
Najczęściej 3–4 zabiegi w odstępach 4–6 tygodni; tyle stosowano też w badaniach nad bliznami potrądzikowymi zebranych w przeglądzie z 2025 r. Przy pierwszych oznakach utraty jędrności czasem wystarczą 1–2 zabiegi, a po serii wiele gabinetów proponuje zabieg przypominający raz w roku. Dla gabinetu oznacza to, że jedna klientka to 3–4 wizyty w ciągu 3–4 miesięcy.
Jak długo utrzymuje się efekt po radiofrekwencji mikroigłowej?
Pierwsze zmiany w wyglądzie skóry widać zwykle po 2–4 tygodniach, pełny efekt serii po 3–6 miesiącach, bo skóra przebudowuje się stopniowo. Kliniki zalecają zabieg przypominający po około 12 miesiącach. Trwałość zależy od wieku, pielęgnacji i ochrony przeciwsłonecznej, dlatego nie obiecuj klientce efektu „na stałe”.
Ile zarabia gabinet na jednym zabiegu RF mikroigłowej?
Cena zabiegu minus kartridż: przy 500 zł zostaje ok. 365 zł, przy 800 zł ok. 665 zł, przy 1 000 zł ok. 865 zł (kartridż 49 igieł kosztuje 110 zł netto, czyli ok. 135 zł brutto; 25 igieł 90 zł netto). Pierwsze 30 zabiegów robisz na kartridżach z zestawu, więc zarabiasz na nich pełną cenę. Fala radiowa nie zużywa lampy ani tuby, więc innych kosztów materiałowych nie ma.
Po ilu zabiegach zwraca się urządzenie do RF mikroigłowej?
RF Pinxel za 28 000 zł brutto: ok. 66 zabiegów przy 500 zł za zabieg (77 bez kartridży w cenie), ok. 36 przy 800 zł i ok. 28 przy 1 000 zł. RF Frax Plus za 39 900 zł: ok. 99 zabiegów przy 500 zł, ok. 54 przy 800 zł i ok. 42 przy 1 000 zł. Przy 3 zabiegach w tygodniu po 800 zł RF Pinxel zwraca się w ok. 3 miesiące, a RF Frax Plus w ok. 4 miesiące.
Czy warto wprowadzić radiofrekwencję mikroigłową do gabinetu?
Warto, jeśli masz klientki z bliznami potrądzikowymi, rozstępami, rozszerzonymi porami i wiotką skórą, które dziś odsyłasz albo tracisz na rzecz klinik. Zabieg sprzedaje się w serii po 600–900 zł za wizytę, kosztuje Cię 90–110 zł netto materiału, nie wymaga lasera CO2 za 48–54 tys. zł i ma krótszy czas zaczerwienienia skóry. Minusy: to zabieg z igłami, więc część klientek się go obawia, efekt narasta tygodniami i trzeba uczciwie mówić o serii, a nie o jednym zabiegu.
Co jest lepsze: radiofrekwencja mikroigłowa czy laser frakcyjny?
To różne narzędzia. W metaanalizie z 2024 r. przy rozstępach RF mikroigłowa dawała podobną poprawę jak laser frakcyjny CO2, a przebarwienia pozapalne występowały po niej rzadziej; przy bliznach potrądzikowych obie metody są skuteczne. Laser CO2 pracuje mocniej na powierzchni skóry (gojenie dłuższe), RF mikroigłowa grzeje skórę właściwą przy nienaruszonym naskórku między nakłuciami. Dla gabinetu kosmetycznego RF mikroigłowa jest tańsza w zakupie (28 000–39 900 zł wobec 48 000–54 000 zł za CO2) i ma jeden przewidywalny koszt materiału. Szczegóły w poradnikach o RF mikroigłowej i laserze CO2 czy nieablacyjnym.
Porozmawiajmy o Twoim gabinecie
Jeśli chcesz policzyć RF mikroigłową pod swój cennik i grafik, zadzwoń: 605 151 341, napisz na WhatsApp albo na biuro@profi-med.eu. Powiem uczciwie, czy przy Twoich klientkach lepszy będzie RF Pinxel czy RF Frax Plus, i umówię pokaz w Warszawie albo w gabinecie mojej klientki bliżej Ciebie.
Ania Knapińska, Profi-Med
Aktualizacja: 7.11.2026. Ceny zabiegów pochodzą z publicznych cenników i zestawień z podaną datą odczytu; ceny urządzeń i rat są z kart produktów i strony finansowania Profi-Med. Rachunek zwrotu to przykład na podanych założeniach, nie prognoza wyników Twojego gabinetu.
Źródła
- Kliniki.pl, Radiofrekwencja mikroigłowa: cena (średnia 1 385 zł z 60 klinik i 25 lekarzy, zakres 140–9 000 zł), odczyt 7.11.2026: kliniki.pl; ceny w Warszawie (9 placówek, 18 specjalistów): kliniki.pl/warszawa
- Cennik gabinetu kosmetologii estetycznej (woj. śląskie), Ile kosztuje radiofrekwencja mikroigłowa, aktualizacja 15.10.2026: viviestetic.eu
- Cennik sieci gabinetów kosmetologicznych, Radiofrekwencja mikroigłowa, aktualizacja 16.03.2026: estetichouse.pl
- Klinika medycyny estetycznej (woj. lubuskie), Radiofrekwencja mikroigłowa: efekty, cena, przebieg zabiegu (zakresy cen, seria 3–4 zabiegów co 4–6 tygodni, czas zabiegu, zaczerwienienie 1–4 dni): beauty.jurenkoclinic.pl
- Niaz G., Ajeebi Y., Alshamrani H.M., Khalmurad M., Lee K., Fractional Radiofrequency Microneedling as a Monotherapy in Acne Scar Management: A Systematic Review of Current Evidence, Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology 2025;18:19–29 (16 badań, 481 pacjentów; 3–4 zabiegi; rumień od godzin do kilku dni; przebarwienia pozapalne przejściowe): doi.org/10.2147/CCID.S502295
- Badania o RF mikroigłowej przy bliznach i rozstępach (w tym metaanaliza z 2024 r. porównująca RF mikroigłową z laserem CO2): zestawienie w poradniku RF mikroigłowa do gabinetu: jak wybrać
- Ceny urządzeń, kartridży i raty: karty RF Pinxel i RF Frax Plus, strona finansowanie urządzeń (kalkulacja KRC Med Finance, 26.10.2026), ranking jakie urządzenie najszybciej się zwraca
Czytasz poradniki Profi-Med? Dodaj nas do preferowanych źródeł w Google. Google może wtedy częściej pokazywać Ci nasze poradniki o cenach urządzeń i zabiegów oraz oznaczać je jako preferowane w odpowiedziach AI.
Przycisk się nie wyświetla? Dodaj Profi-Med w ustawieniach Google (wyszukaj profi-med.eu i zaznacz).

Porozmawiaj ze mną bezpośrednio
Wolisz najpierw napisać? Znajdziesz mnie na Facebooku
Nazywam się Ania Knapińska i od 2008 roku doradzam właścicielkom gabinetów przy wyborze sprzętu. Na Facebooku ma mnie w znajomych prawie 5 tysięcy osób, więc łatwo sprawdzisz, kim jestem i z kim pracuję.
Kliknij zdjęcie albo przycisk, wejdź na mój profil i napisz do mnie na Messengerze. Porozmawiamy o Twoim gabinecie, bez zobowiązań.
Napisz do mnie na Messengerze


Najnowsze komentarze