Urządzenia

Aparatura kosmetyczna i urządzenia medyczne

 

Od wielu lat specjalizujemy się w zaopatrywaniu gabinetów kosmetycznych i salonów tatuażu oraz gabinetów medycznych w profesjonalny sprzęt do wyszczuplania ciała, urządzenia do usuwania owłosienia, lasery Nd-Yag, lasery Q-Switch oraz inne kosmetyczne lasery diodowe i profesjonale urządzenia.

Sprzęt do gabinetów kosmetycznych

W naszej ofercie dostępne są urządzenia niezbędne do wyposażenia profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Oferujemy między innymi aparaty IPL do redukcji zmarszczek, usuwania przebarwień, zamykania naczynek, aparaty IPL + RF, diodowe lasery do depilacji.

Nowoczesne urządzenia do zabiegów na twarz i ciało

W sprzedaży dostępne są urządzenia do zabiegów na twarz i ciało takie jak kombajny kosmetyczne do oxybrazji, HIFU Plus, fale uderzeniowe pozwalająca na osiągnięcie efektu liftingu bez konieczności przeprowadzania operacji, urządzenia skutecznie redukujące cellulit, lasery do usuwania owłosienia, oraz inne profesjonale sprzęty.

Urządzenia medyczne

Dopełnieniem oferty sprzętu kosmetycznego są profesjonalne urządzenia stosowane w gabinetach medycznych. W naszej ofercie dostępne są między innymi PIXEL laser CO2 cieszący się uznaniem wśród lekarzy ginekologów, chirurgów i dermatologów, ewakuator dymu zabiegowego, lasery diodowe.

Sprzęt do salonów tatuażu

W ofercie dostępne są także sprzęty wykorzystywane w salonach tatuażu. Oferujemy lasery pikosekundowe do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, lasery diodowe i inne urządzenia zaawansowane technologicznie.

WYPOSAŻENIE
GABINETÓW
KOSMETYCZNYCH

WYPOSAŻENIE GABINETÓW KOSMETYCZNYCH

WIĘCEJ

LASERY
DLA STUDIÓW
TATUAŻU

LASERY DLA STUDIÓW TATUAŻU

WIĘCEJ

URZĄDZENIA
MEDYCZNE

URZĄDZENIA MEDYCZNE

WIĘCEJ